טוען...

עוד מידע
Webisoft Media

התקשר עכשיו
0509-55-111-6

מדוע העסק שלך צריך אתר איכותי?

מטרתו של אתר אינטרנט הינו להציג את העסק שלך ברחבי הרשת.

כידוע, האינטרנט הינו השוק הגדול ביותר בעולם לצרכנים המעוניינים לרכוש שירותים ומוצרים.
אתר אינטרנט מזמין, איכותי, חדשני ויצירתי יכול לפתוח את העסק שלך לקהלי לקוחות שלא יכולת להגיע אליהם קודם לכן.  

ממש כמו שלא היית רוצה להציג את משרדיך הפיזיים מלוכלכים, מוזנחים או לא מקצועיים למראית עין, כך אינך רוצה שהמרחב הוירטואלי המייצג את העסק שלך ופתוח לקהל יעד גדול ישדר חוסר מקצועיות, חוסר אמינות או חוסר רצינות.

בשוק כיום קיימות חברות רבות המציעות את שירותיהם להקמת אתרי אינטרנט.
רוב החברות הללו מסתמכות על מוצרי מדף כגון WORDPRESS\WIX וכד'. טכנולוגיות אלו מאפשרות להקים אתרים במהירות מירבית ע"י שימוש בתבניות עיצוביות מוכנות מראש, מתוך מאגר תבניות סגור הניתן לבחירה ע"י המשתמש לפי אופי העסק.
הבעייתיות בשיטת עבודה זו היא שכל האתרים נראים דומים בצורתם ועיצובם זה לזה באופן שאינו מבליט ואינו יכול להבליט את הייחודיות והחדשנות של כל עסק ועסק. בטכנולוגיות אלו סביר שתמצא שהאתר שלך נראה דומה באופן מחשיד לאתרי המתחרים שלך. במערכות מוכנות אלה תקבל מערכת לניהול מסורבלת וכמעט ואינה ניתנת להתאמה אישית לצרכים שלך.
אין כל ספק שהבחירה לעבוד עם חברה המשתמשת במוצר מדף (חברה צד שלישי), תוכל לחסוך את מחיר ההשקעה הראשונית של הקמת אתר המותאם למידותיך. עם זאת לאורך תקופה תיווכח שהתשלום החודשי שאתה משלם עבור מוצר המדף, עולה על התשלום של ההשקעה הראשונית שהיית משקיע במידה והיית בוחר בחברה שאינה מפתחת בסביבה מובנית מראש. כמו כן כאשר חתמת על חוזה עם החברה המשתמשת במוצר מדף אינך חותם רק עם נותן השירות אלא גם עם החברה שמחזיקה במוצר המדף ואתה נתון לחסדיה.

במידה ואתה מחפש אתר ייחודי, עם מערכת ניהול המותאמת לצרכים שלך, כדאי מאוד שתנסה Webisoft.

לסיכום: כאשר אתה ניגש לבחון אתר חדש לעסקך, חשוב שתקדיש מחשבה על איך היית רוצה להיתפש בעיני המבקרים בו. כעוד עסק המציע את אותו המוצר כמו האתר הקודם שלקחותיך ביקרו בו לפני רגע, או מקום חדשני, שונה ואיכותי המציע שירות אחר מכל השאר.

"When the internet first came to public use, it was hailed as a liberation from conformity, a floating world ruled by passion, creativity, innovation and freedom of information. when it was hijacked first by commerce, it seemed like it had been fully co-opted and brought into line with human greed and ambition" (Neil Struss).

...be unique, be free

 Webisoft Media

אתרי תדמית, אתרי מכירות ומערכות אינטרנט מתקדמות

ווביסופט מדיה - פתרונות אינטרנט לכולם