טוען...

עוד מידע
Webisoft Media

התקשר עכשיו
0509-55-111-6

Webisoft CMS - מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן - Webisoft CMS

WebisoftCMS – מערכת ניהול התוכן של WEBISOFT

 

מערכת ניהול תוכן CMS, הינה מערכת שמטרתה להקל על המשתמש ליצור, לעדכן להעלות ולנהל באופן מכוון (Online) מידע ותכנים באתר אותו הוא רוכש. מערכת ניהול תוכן טובה הינה מערכת אינטואיטיבית ומותאמת שמאפשרת למשתמש ללא יכולות תכנות להעלות תכנים לאתר שלו בצורה מהירה, להוות כלי עזר לניהול מידע הקשור בתכלית האתר, ולשמש ככלי עזר לקבלת החלטות ניהוליות.

בבואנו לבחור מערכת מידע עלינו לשים לב לשלושה פרמטרים חשובים:

 

ביטחון מידע:

מערכת ניהול תוכן מחזיקה את כל התכנים והמידע על ושל האתר שלך באינטרנט, ככזו כדאי לוודא שהיא נמצאת בידיים בידיים בטוחות. רבות מהמערכות המוצאות בשוק כתובות בקוד פתוח ומסמכות על רכיבים (Plugins) שלא עברו בקרת איכות QA על ידי חברת האם ובמידה ותהיה פריצה היא גם לא לוקחת עליה את האחריות. לדוגמא, רכיב של אחת מהחברות אלו ב2014 אפשר ל50,000 פורצים להיכנס למערכת ניהול התוכן של החברה (למידע נוסף על חולשות של מערכת בקוד פתוח וקישור לכתבה ראו קישורים מטה).

pcworld

Webisoft

מערכת לניהול תוכן WebisoftCMS הינה מערכת הבנויה בקוד סגור, כלומר, המתכנתים היחידים המורשים לכתוב ולשנות במערכת הינם המפתחים בחברה. המערכת משתמשת בפרוטוקולי אבטחה מהמתקדמים בעולם התכנות הכוללים בין היתר את האפשרות לוודא שהמתחבר למערכת הינו אדם ולא מכונה חכמה, חסימת אפשרות לעקוף את מערכת האבטחה וניתור מתמיד של ניסיונות פריצה למערכת.

 

התאמה מערכת ניהול התוכן לעיצוב האתר:

רוב מערכות ניהול התוכן הקיימות בשוק בנויות כמוצר מדף, הכוונה שלמרות שהן מערכות "מודולריות" ואמורות להכיל רכיבים שיתאימו לכל עיצוב וממשק משתמש UI שבחרת. גם לך וגם לנו ברור שמערכות אלו אינן יכולות לספק מענה לכל עיצוב ורכיב המופיע באתר שלך.  

מערכת ניהול התוכן WebisoftCMS הינה מערכת מותאמת אישית, היות ואינה מוצר מדף אלא מוצר נלווה ומתואם לרכישת האתר מאיתנו. אנו נתאים את המערכת באופן מושלם לדרישות העיצוב (UI) שיופיעו באתר. במערכת שלנו אתה מקבל מה שאתה צריך ולא מה שיש.  

 

ניתוח מידע בזמן אמת וניהול נתונים:

אחד התפקידים החשובים למערכת ניהול תוכן הינו לקחת את העסק שלך לשלב הבא, הכוונה שמערכת ניהול תוכן היא קודם כל "מערכת ניהול", ככזאת ישנה חשיבות מכרעת שבכל כניסה למערכת תקבל מידע אמין לגבי הנתונים באתר שלך כמות החשיפה שלו ברשת וכן הלאה...

לאחר הכניסה שלך לWebisoftCMS תגיע לפאנל הניהול של המערכת (Dashboard) בו מרוכז בצורה גרפית כל המידע לא רק הפנימי באשר לפעילות האחרונות שנעשו באתר כמו גם כמה חיבורים פעילים כרגע וכמות החשיפה של האתר. תצורה גרפית זו מקלה על תעדוף משימות לביצוע ומאפשרת לבעלים של האתר מידע נגיש ואפקטיבי התורם בקבלת החלטות מושכלת ונבונה יותר.

 

לסיכום:

WebisoftCMS היא מערכת ניהול תוכן המשלבת את כל המרכיבים שיעזרו לך לקדם את האתר והעסק שלך למקום אליו אתה שואף להגיע. תכננו את המערכת כך שתהיה בטוחה, מותאמת ותאפשר גישה למידע אמין בזמן אמת.  

Webisoft-Media הינה חברה מתפתחת ולומדת אנו מאמינים שכלום מהאמור למעלה לא שווה אם אין הקשבה והידברות ולכן אנו נגישים תמיד לשמוע ביקורת ושואפים להשתפר כל העת.

"One of the most sincere forms of respect is actually listening to what another has to say" (Bryant H. McGill)

אתרי תדמית, אתרי מכירות ומערכות אינטרנט מתקדמות

ווביסופט מדיה - פתרונות אינטרנט לכולם