טוען...

עוד מידע
Webisoft Media

התקשר עכשיו
0509-55-111-6

מה זה BOOTSTRAP ולמה אנחנו משתמשים בה???

Bootstrap הינה מסגרת אינטרנטית המאפשרת למתכנת לגשת לפיסות קוד הכתובות ב JavaScript, CSS ו HTML. כל פיסת קוד מאין זו מרכיבה אלמנט עיצובי כלשהוא ומאפשרת למתכנת לשלב אלמנט זה בקוד המקור תוך שמירה על מבנה נקי, פשוט וקריא.

בתחילה פותחה Bootstrap ע"י מפתחי Twitter   על מנת ליצור אחידות וסדר בקוד ממשק המשתמש של התוכנה. בשנת 2011 העבירו המפתחים את הקוד לאתר Github ובעצם פירסמו אותו לשימוש חופשי.

כיום מתנהלת Bootstrap כקוד פתוח ומתעדכנת באופן קבוע, לעת עתה בנויה המערכת לספק פתרונות רק עבור ממשק המשתמש Frontend והיא אינה נותנת מענה לעבודה עם בסיסי הנתונים ועיבוד נתונים Backend. על מנת לסבר את האוזן, רבים מהאלמנטים העיצוביים שאתם רואים באתרים שונים באינטרנט, כגון השימוש בלוח שנה מעוצב, לוחות מבזקים מתעדכנים באתרי חדשות ועוד רבים בנויים על פלטפורמה של Bootstrap.

הקוד בBootstrap מותאם לכל סוגי הדפדפנים החדשים Edge, Chrome, Firefox, Opera ואפילו לכמה גרסאות מתקדמות של Explorer על אף שנחשב לדפדפן אנכרוניסטי והוחלף ב Windows 10  ע"י הEdge החדש.

בשנים האחרונות עלה משמעותית השימוש במסכים מגדלים שונים לגלישה באינטרנט, שלל המכשירים השונים ביניהם סמארטפון, טאבלט מחשבים ניידים ומחשבים נייחים מהווים אתגר עיצובי לא פשוט, הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהמידע שיכול להכיל מסך גדול ועדיין להיות נגיש וקריא אינו המידע שיכול להכיל מסך קטן יותר, הניווט בתוך האתר במכשירים הניידים שונה בתכלית מניווט בתוך אתר המותאם למסך במחשב נייח.

בתחילת הדרך מתוך רצון להתמודד עם בעיה זו מפתחים היו מתכנתים כל אתר מספר פעמים כך שיתאים לשני סוגי מסכים עיקריים. בשנת 2012 הוציאה Bootstrap גרסה חדשה, בה ניתנה לראשונה האפשרות להתאים את עיצוב האתר לכל גודל מסך כשהמידע באתר משתנה בתצורתו כל העת בהתאם לכמות הפיקסלים המרבית שמאפשר חלון הדפדפן. בפשטות, המידע באתר יוצג בהתאם למכשיר ממנו מתבצעת הגלישה.

מאז הוצאתה מבית Twitter לעולם כקוד פתוח התפתחה Bootstrap ללא הכר. כיום מכילה המסגרת מאות אלפי שורות קוד ואלפי פיצ'רים עיצוביים שונים. אנו ב Webisoft-Mediaעוקבים ולומדים כל העת את החידושים השונים בBootstrap על מנת לייצר עבורכם את האתרים היפים, החכמים ובעלי העיצוב העדכני ביותר שקיים כיום בשוק.

Webisoft-Media

אתרי תדמית, אתרי מכירות ומערכות אינטרנט מתקדמות

ווביסופט מדיה - פתרונות אינטרנט לכולם